top of page

חכמת מדע התודעה

לגלות את צופן מערכת ההפעלה של יצירת מציאות בהרצאה חוויתית שתמשיך אתכם הלאה ברוכים הבאים להרצאה המרתקת והמעוררת השראה: "יצירת מציאות באמצעות כוחה של התודעה"! אם אתם רוצים לגלות כוחות פנימיים נסתרים שבכם, להבין את הקשר בין התודעה למציאות וליצור עתיד מוצלח ומאושר יותר, ואף להשיג יעדים שנראים בלתי אפשריים זו הרצאה בשבילכם. נגלה יחד כיצד ליצור תוצאות ומציאות משופרת, דרך עבודה עם התודעה שלנו ואיך להעביר את הידע הזה לחיים האישיים והמקצועיים שלנו. במהלך ההרצאה נכיר את התיאוריה המדעית מאחורי הקשר בין התודעה למציאות שאנו חווים, ונלמד טכניקות וכלים מעשיים לשינוי תודעה ויצירת מציאות חדשה וחיובית עבור עצמנו ואלו שמסביבנו. מוכנים לבצע את הקפיצה הקוונטית הבאה בהתפתחותכם האישית והמקצועית שלכם? . כל כך הרבה מאיתנו מבלים יותר מדי זמן בלחץ ובחרדה, בואו נלמד איך להשתחרר מהרגשות הללו ולהעמיד את עצמנו במרכז המציאות שלנו, מה שיאפשר לנו להשפיע על הסביבה החיצונית וליצור תוצאות חיוביות בחיים בהרצאה חן תחשוף בפניכם: - מה הוא האופן בו התודעה שלך משפיעה על חווית המציאות. - תרגולים פרקטיים לפיתוח כוח התודעה ויכולות שינוי מציאות. - טכניקות להתמודדות עם מכשולים פנימיים וחיצוניים שיכולים לפגוע ביכולת שינוי. אל תחמיצו את ההזדמנות להשתתף בהרצאה המיוחדת והחדשנית הזו! הצטרפו אלינו וגלו כיצד תודעה חזקה וממוקדת יכולה להביא לשינויים עמוקים ומשמעותיים בחיים שלכם. לקבלת פרטים נוספים, אנא צרו איתנו קשר

קוואנטית.png

איך לשמר אינטימיות בזוגיות? 

בהרצאה הזו נחשף לעולם מרתק שרלוונטי עבור כולנו, בין אם אנו מקיימים זוגיות או לא.. ​ במשך שנים רבות ייעצתי, למדתי, ראיינתי זוגות ויחידים ואף ערכתי עבודת מחקר בינלאומית אודות החשק המיני של האישה ותכונות פסיכולוגיות של הגבר. ​ מה באמת חשוב לגברים? מה קריטי עבור נשים? למה אנשים בוגדים? איך שומרים על אינטימיות בזוגיות גם אחרי הרבה שנים?? למה זה חשוב בכלל?  ​ האם יש למדע מה לספר לנו בנושא החם והמרתק הזה?

Light Yellow and Green Creative Family Gathering St Patrick's Day Instagram Post.png
ללא שם (36 × 36 אינץ').png

נחשף לידע חדשני שיכול לשנות את חיינו לעזור לנו לעבור מסבל, כאב והתמכרות לחופש, הנהגה פנימית ותחושה נפלאה. מהי נוירופלסטיות ואפיגנטיקה ואיך זה יכול לשרת אותי בחיי? איזה שלושה מוחות שונים קיימים בתוכנו? למה ״חשיבה חיובית״ עובדת בצורה מצומצמת כל כך? מה אפשר לעשות באופן הכי פרקטי ויישומי כדי להיכנס למערכת ההפעלה שאחראית ל96% מההתנהגויות שלנו, מחשבות, רגשות, אמונות ודפוסים ואיך ניתן לשנות אותם גם ששום דבר לא באמת עבד עד היום? ברוכים הבאים לשילוב של מדעי המוח ורוחניות פרקטית שיכולה להשפיע עמוקות על הבריאות שלכם, מצב רוח והעתיד שלכם. הגיע הזמן להחזיר את הכח הביתה.

Image by Saffu

הדרך למיניות אחרת 

על טנטרה, עונג והחיים עצמם 

הרצאה מלאת חיים וג'וסיות על מה זה בכלל מיניות ועונג בהיבטים אחרים מאלו שגדלנו עליהם ולמדנו במהלך חיינו.  למה לנו בכלל להכיר את העולם הזה לעומק ואיך מתחילים? על חוויות של זוגות וגם שלי, חלקן מצחיקות וחלקן .מרגשות עד דמעות ​​ ​​ לפני שנים רבות, עוד לפני שהחברה שלנו הפכה את המיניות לטאבו חסר איזון, היתה מיניות אחרת, מלאה ומאוזנת, מיניות מקודשת ושיוויונית שלאורך שנות קיום המין האנושי, כוסתה באבק. ​ כיום, ההתייחסות הרווחת למיניות נעה על מנעד שבין איסור מוחלט וטאבו, דרך גישה מדעית, קלינית ועד להתרה מוחלטת דרך אורגיות וחילופי זוגות. הגישות הללו חסרות מספר אלמנטים בסיסיים הקשורים במיניות מעצימה, בריאה ומאוזנת. ​ מהי בכלל האנרגיה המינית? מה קורה כשהמיניות שלנו נחסמת? מהי מיניות מקודשת? מהי אינטימיות אמיתית (איך מייצרים אותה ולמה היא קריטית? ) על היין  והיאנג והאנרגיה הזכרית והנקבית. איך מתגברים על אשמה, בושה, ופחד?  איך להפוך את עולם המיניות שלנו להרפתקה מתמשכת.?    כמה סוגי אורגזמות יש בכלל?  איך אפשר למנף את המיניות שלנו לתחומים אחרים בחיים? ועוד.. עוד.. .

איך לשנות את

התת מודע שלי

תקשורת מחברת ואינטימית 

פיתוח מנהלים ואירגונים 

הרצאה / תהליך ארגוני ​ בעשרים שנה האחרונות מלווה חברות בתחומי פסיכולוגיה ארגונית, מייעצת למנהלים בכירים, בעלת ניסיון של שנים כמנהלת משאבי אנוש וחברת הנהלה.  ​ כיום משלבת פסיכולוגיה, מחקר ארגוני, חוכמת המזרח ואימון מנטלי מנצח. ​ כלים ופרקטיקות שנגלה בהרצאה/ תהליך ארגוני:    איך מפתחים בתוכנו מנהיגות שאינה תלויה בתנאים החיצוניים? ​  איך נוטים ביטחון פסיכולוגי בצוותים? ​ איך מייצרים תקשורת מחברת ואינטימית? ​ איך מטיסים את המוטיבציה למעלה? ​ איך מנהלים מרחוק?  ​ איך מתנהלים בתקופה של אי ודאות ועוד. ​ ההרצאה והתהליך הארגוני  מותאמים אישית לצרכי הארגון ולרוח התקופה.  ​ ​

Meditation
bottom of page